Попуст!

Gemei 3105 – 2 во 1 Тример за брада, нос и уши

1780 ден 680 ден

  • Брзо и прецизно тримување и обликување на брада
  • Лесен за употреба
  • Ножеви од нерѓосувачки челик
  • Лесно чистење и одржување
  • Главата се чисти со четкичката наменета за тоа или со минимална употреба на вода

Брза достава низ цела Македонија! Гарантирана сатисфакција или вршиме замена/враќаме пари.

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Отстранете ги влакненцата во носот и ушите ефикасно и непречено и средете ги веѓите со помош на тримерот Gemei 3105.

Добивате еден тример со продолжеток за средување и стилизирање на брада, бекембарди или кратка коса и додаток за средување на влакненцата во носот, или отстранување на влакната на вратот.

Брза достава низ цела Македонија! Гарантирана сатисфакција или вршиме замена/враќаме пари.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)