Купи!

Slim N Lift – Супер Стегач за мажи

499 ден

 • Изгледајте 5-10кг послабо веднаш!
 • Затегнува стомак
 • Го исправува ставот
 • Одлична потпора за грбот и ставот
 • Намалува/елиминира болки во грбот
 • Може да се носи самостојно или под облека
 • Не губи еластичност при долготрајно носење
 • Помага за побрзо опоравување после вежбање
 • Поволно за вежбање или секојдневно носење
 • Ликра: 10%
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Изгледајте од 5 до 10 килограми послабо со новиот Slim n Lift стегач за мажи… доживејте целосна трансформација на телото за само неколку минути!
Slim n Lift е лесен, удобен и невидлив (се носи под облеката).

Диетите, вежбањето и другите прескапи козметички третмани го исцрпуваат вашиот буџет, а носејќи го Slim n Lift стегачот можете да облечете 1,2 па дури и 3 пати помал конфекциски број на облека. Slim n Lift маицата за слабеење ви дава цврст „V“ облик на телото веднаш. Направен е од супер удобна ткаенина. Страничните делови на маицата се опремени со најнова технологија со која се осигурува дека сите делови на телото се затегнати, како и со помош на 12-те точки за притискање кои овозможуваат подобар ефект при обликување на вашиот стомак.

Изгледајте дури 10-на кила послабо – носете 1,2, па дури и 3 конфекциски броеви помала облека – без диети, напорно вежбање и скапи третмани. Се што треба е само да го облечете вашиот стегач-маица Slim n Lift и да уживате во трансформацијата која тој ви ја пружа.
Коментари од Facebook:

Дополнителни информации

Големина

, , ,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Вие исто така би сакале…