Попуст!

Gemei 656 – Водоотпорна машинка за потстрижување

(2 коментари)

2190 ден 850 ден

 • Водо-отпорна машинка (може да се мие, да се користи при бањање)
 • Ергономски, елегантен дизајн
 • Брз мотор без звук
 • Лесен за ракување
 • Безжично користење
 • Професионален и јак мотор
 • 45мин. време за безжично користење
 • Време на полнење: 8h
 • Долготраен нож од нерѓосувачки челик
 • Прецизно потстрижување
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
071/325-666

Опис

Gemei 656 – Водоотпорна машинка за потстрижување

Пакувањето содржи:

 • Машинка за потстрижување
 • 1 додатен чешел: 3mm, 6mm, 9mm, 12mm
 • Сопствено лежиште со адаптер за полнење
 • Адаптер за полнење 240V

Брза достава низ Македонија. 12 месеци гаранција!

2 reviews for Gemei 656 – Водоотпорна машинка за потстрижување

 1. Кире Стојановски

  На изглед перфектно изгледа, а јас многу години користам машинка за бричење. Поздрав и успех во работата и продажбата.

 2. Erdzan

  Masinata e extta ja imam zemena ot germanija ama sum zadovolen mnoguu

  • Admin MK (верифициран купец)

   Blagodarime na komentarot ?

Додај коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 071 325 666 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 071 325 666 од 09:00-22:00 секој ден