Купи!

Wheel Up – Торба за тротинет

Original price was: 2000 MKD.Current price is: 1350 MKD.

 • Практична торба за поставување на тротинет или велосипед
 • Позиција: на предниот дел на тротинетот
 • Сите ваши лични предмети на безбедно место (пари, мобилен, слушалки, клучеви, марамчиња и сл.)
 • Капацитет: 2L
 • Материјал: PU + EVA цврст и отпорен материјал, не е целосно водоотпорен
 • Со рефлективен дизајн за поголема ноќна безбедност
 • Лесно се поставува, се држи цврсто, нема опасност од паѓање
 • Универзална торба која одговара на сите модели тротинети
 • Компактна – не ви пречи во возењето
 • Боја: црна
 • Димензии: 250 x 120 x 105mm
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Wheel Up – Торба за тротинет

Опис на производот:
Wheel Up – Торбата за тротинет е идеална додаток за секој тротинет корисник. Оваа прекрасна торба е специјално дизајнирана да ги задоволи потребите на тротинет корисниците, нудејќи им практичност и функционалност.

Особини:
1. Просторен дизајн: Торбата има доволно простор за да ги носите сите вашите потребни предмети, како што се мобилен телефон, кључеви, паричник, вода и други лични предмети.
2. Водоотпорна материја: Изработена од водоотпорен материјал, торбата ќе ги заштити вашите предмети од влага и непредвидливи временски услови.
3. Лесна за монтажа: Торбата е опремена со брзи и сигурни копчиња, што овозможува брза и лесна монтажа на тротинетот.
4. Рефлективни ленти: Со вградените рефлективни ленти, торбата ќе ви обезбеди видливост и безбедност при ношење на тротинетот низ ноќта или во услови на слаба осветленост.
5. Мултифункционална: Освен што ја користите како торба за тротинет, оваа торба може да се користи и како рамна торба или како преносна торба за пешачење.

Предности:
– Практичност: Со Wheel Up – Торбата за тротинет, ќе имате сите вашите потребни предмети на едно место, без да ви се наруши комфорот при возењето на тротинет.
– Заштита: Водоотпорната материја ги заштитува вашите предмети од влага и непредвидливи временски услови, осигурувајќи им долготрајност и безбедност.
– Безбедност: Рефлективните ленти ги обезбедуваат видливоста и безбедноста при ношење на тротинетот, особено во услови на слаба осветленост.
– Функционалност: Мултифункционалниот дизајн на торбата ви овозможува да ја користите на повеќе начини, што ја прави идеална за секојдневна употреба.

Wheel Up – Торбата за тротинет е неизоставен додаток за секој тротинет корисник. Набавете ја денес и уживајте во практичноста, заштитата и безбедноста кои ја нуди оваа прекрасна торба.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.