Попуст!

UV стерилизатор/дезинфициенс

1500 ден 999 ден

 • UV лампа-стапче со 30 LED диоди кои обезбедуваат голема осветленост за стерилизација
 • Отстранете ги бактериите од предметите со помош на ултравиолетова светлина
 • УВ-стерилизаторот ефикасно елиминира 99% од бактериите во рок од 2мин.!
 • Зраците ги уништуваат ДНК и РНК на микроорганизмите, со што се губи способноста тие да се размножуваат или да преживеат и на тој начин ги уништуваат целосно
 • Може да се користи на сите површини кои се изложени на допир, рачки на врати, копчиња на лифт, прекинувачи за светло, за дезинфекција на садови, прибор и чаши, четкичка за заби, тоалет, крпи за бришење, корпа за отпадоци, чанта или паричник, клучеви, телефон, лаптоп, автомобил, количка за пазарување, далечински управувачи итн. во канцеларии, домови, хотели, ресторани…
 • UV бранова должина: 270-280mm
 • Се полни преку USB кабел (има вградена литиумска батерија)
 • Време на осветлување без престан: 2-6h, автоматско исклучување
 • Димензии: 37,5 x 4 x 3,5
 • Материјал: ABS
 • Мала, лесна и пренослива
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)