Купи!

Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби

Original price was: 850 MKD.Current price is: 490 MKD.

Практичен диспензер за дозирање на пастата за заби и организирање на четките.

  • Четките кои ги чуваме во чаша се контаминираат со микроби, а и веќе ни е доста од растурени четки и паста по мијалникот
  • Со овој дозер четките секогаш ќе бидат заштитени и чисти, ќе дозирате точна количина на паста, и ќе заборавите на нередот во бањата
  • Само со еден допир ќе ставите доволна количина паста: потребно е во отворот да ја ставите четкичката и пастата ќе излезе автоматски
  • Пастата се притиска со метода на вакуум
  • Се вклопува во секој ентериер, лесен е за поставување (се лепи на плочките, огледалото итн. – без правење дупки)
  • Не се потребни батерии за да функционира
  • Димензии: дозер (16 х 6 х 6cm) + држач за 5 четки за заби (5 x 11 x 3,5cm)
  • Материјал: пластика
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби е иновативен производ кој ќе го промени начинот на кој се користи пастата за заби и четките. Овој уред е дизајниран со цел да ви овозможи да го искористите секоја капка паста за заби и да ги чувате четките на едно место, што го прави идеален за секојдневна употреба.

Одлично решение за сите кои сакаат да ги задржат своите четки за заби чисти и организирани, Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби е практичен и функционален. Со овој уред, нема повеќе отпадена паста или непотребно трошење. Секоја капка паста за заби се искористува до крај, што значи дека ќе имате подолг животен век на производот и ќе спестите пари во долгорочен поглед.

Дозерот за паста за заби е едноставен за користење. Со само еден притисок, ќе можете да извлечете точно количината паста што ви е потребна, без отпад. Ова значи дека ќе имате контрола врз количината паста што ја користите и ќе можете да ја прилагодите според вашите потреби.

Држачот за четки за заби е интегриран во дизајнот на дозерот за паста и е идеален за чување на вашите четки на едно место. Ова значи дека нема повеќе бркотиња и непотребно пребарување на четките. Со Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби, вашите четки секогаш ќе бидат на достапно место и готови за употреба.

Овој производ е изработен од висококвалитетни материјали, што го прави издржлив и трајен. Дизајнот е компактен и модерен, што значи дека ќе се вклопи перфектно во вашата бања или кујна. Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби е практичен и стилски додаток кој ќе го подобри вашето дневно рутина за грижа за забите.

Со Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби, ќе добиете практичност, функционалност и организација во еден производ. Не само што ќе го искористите секоја капка паста за заби, туку и ќе ги чувате вашите четки на едно место. Нарачајте го Touch Me – Дозер за паста и држач за четки за заби и променете го начинот на кој се грижите за вашите заби.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.