Купи!

Soap Magic – Автоматски дозер за сапун

Original price was: 1500 MKD.Current price is: 800 MKD.

  • Практичен дозер со сензор кој се активира на движење, 100% без допир
  • Може да го користите во Вашата, кујна, купатило, канцеларија…
  • Наполнете го со течен сапун, шампон или средство за дезинфекција, вклучете го и поставете ги рацете под дозерот – автоматски ќе ви пушти доволна количина сапун или средство за дезинфекција
  • Производот работи на батерии, потребни се: 4х1,5 V AAA батерии (батериите не се вклучени во пакувањето)
  • Капацитет од 250ml
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Soap Magic – Автоматски дозер за сапун е револуционерен производ кој ќе го претвори вашето искуство со сапунот во нешто сосема ново и уникатно. Овој иновативен автоматски дозер за сапун е дизајниран да ви обезбеди удобност, хигиена и економичност, истовремено ви нудејќи неверојатно искуство со секоја употреба.

Со Soap Magic, нема повеќе потреба да се борите со традиционалните сапунски дозери кои често се мрсни и нехигиенични. Овој автоматски дозер за сапун работи со инфрацрвени сензори, што значи дека нема потреба да го допирате дозерот за да го активирате. Само поместете ги рацете пред дозерот и Soap Magic автоматски ќе ви испушти потребната количина на сапун.

Одличноста на Soap Magic лежи во неговата интелигентна технологија која овозможува прецизно дозирање на сапунот. Со вградениот сензор, дозерот автоматски ќе препознае колку сапун ви е потребен и ќе ви испушти точно толку колку што ви треба. Ова не само што ќе ви овозможи да го искористите сапунот на најефикасен начин, туку и ќе ви помогне да заштедите пари и време.

Со Soap Magic, ќе го добиете идеалното искуство со секоја употреба. Неговата иновативна формула го чини сапунот кремаст и нежен за кожата, што значи дека ќе го заштитите вашето тело од исушување и иритации. Додека се уживате во свеж и пријатен мирис, Soap Magic ќе го негува вашето тело и ќе му придонесе на мека и гладка кожа.

Овој автоматски дозер за сапун не само што е практичен и хигиеничен, туку и е исклучително стилен и модерен додаток во вашата бања или кујна. Неговиот елегантен дизајн и висококвалитетни материјали го прават Soap Magic перфектен избор за секој дом.

Со Soap Magic – Автоматски дозер за сапун, ќе го претворите вашето искуство со сапунот во нешто што ќе ве воодушеви. Добијте го сега и уживајте во удобноста, хигиената и економичноста кои ви ги нуди овој неверојатен производ.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.