Попуст!

Smart Watch – Паметен часовник (телефон, SIM, камера итн.)

3500 ден 1250 ден

 • функционира како мобилен телефон (можете да извршувате повици исто како со мобилен)
 • поддржува SIM картичка, мрежа: 2G
 • батерија: 380mAh, се полни исто како мобилен
 • екран на допир: 1,54” IPS HD LCD
 • резолуција: 240x240px
 • меморија: ROM 64M + RAM 64M
 • поддржува: Bluetooth V3.0
 • камера: 2.0M
 • standby: 80h
 • процесор: MTK6260A
 • работи со секоја мобилна мрежа
 • за дополнителна меморија може да употребите microSD картичка до 16GB
 • меко гумено ремче за вашиот рачен зглоб
 • материјал на куќиште: легура
Избриши
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Не е само обичен часовик, туку паметен часовник и мобилен телефон. Со еден поглед кон часовникот видете ги најновите нотификации од вашиот Фејсбук профил, без да гледате на мобилниот телефон, SMS пораки и известувања од останатите социјални медиуми.

Функции: вршење повици, audio player, снимање, камера, видео, пораки, sleep monitor (контрола на квалитетот на вашето спиење), anti-lost (оваа функција против губење на уредот не е поддржана од системот iOS), Facebook, Whatsapp, Twitter, аларм, календар, калкулатор, броење на вашите чекори, дури и потсетник за пауза од предолго седење.

Additional information

Боја

,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)