Купи!

2 Riddex Pest – Електричен апарат против штетници (1+1 ГРАТИС)

650 MKD

Во оваа понуда добивате 2 уреди за неверојатна цена од 650ден! Акцијата трае додека има залихи.

 • Справете се со „непосакуваните гости“ во домот или работните простории брзо и едноставно со помош на овој електричен апарат против штетници!
 • Делува превентивно како заштита од глувци, стаорци и инсекти (бувашваби, комарци, пајаци…)
 • Заштедете на дератизацијата и дезинсекцијата кои чинат многу – ова е најефикасниот и најеколошки начин да се ослободите од здодевните штетници
 • Напредна електромагнетна технологија – произведува иритирачки звук за штетниците, нечуен за луѓето
 • 100% безбеден, без токсини, хемикалии и отрови
 • Без остатоци од изумрени штетници, производот само ги растерува и ги држи настрана од дометот
 • ноќно светло
 • може да ви пружи заштита до 100 метри квадратни
 • ВНИМАНИЕ: не е соодветно доколку чувате хрчак/морско прасе или глувче
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

 • Зеленото светло постојано светли и е режим кога е активиран да делува против инсекти.
 • Црвеното треба да трепери кога е активиран да делува против глувци .
 • Плавото светло е ноќна лампа доколку сакате да светли навечер може да ја приклучите

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)