Попуст!

Paint Zoom – Пиштол за бојадисување

2800 ден 1750 ден

 • Пиштол за бојадисување ѕидови, тавани итн.
 • Нема потреба од користење четки и останатиот прибор кој прави неред
 • Исклучително лесен и пренослив
 • Капацитет на садот за боја: 800ml
 • Максимален проток: 130 DIN-сек.
 • Флексибилно црево: 1,5m
 • 3 начини на прскање: хоризонтално, вертикално и бојадисување на непристапни агли
 • Појас за носење, алат за чистење, мерица за густина
 • Брзина на мотор: 32.000 вртежи/мин.
 • Тежина на мотор: 1,9 kg
 • Бруто тежина на целиот апарат: 2,550 kg
 • Рачен компресор за едноставно бојадисување, практичен за употреба
 • Го штеди вашето време и пари
 • Ќе бојадисате 15 m2 за само 10мин.
 • Користете го во затворени и отворени простории
 • Лесно се одржува и чисти
 • Напон: 230-240V; 50 Hz
 • Моќност: 650 W
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)