Купи!

LED сијалица во 16 различни бои со далечинско

Original price was: 1000 MKD.Current price is: 500 MKD.

LED сијалица во 16 бои која се користи за осветлување или декорација во вашиот ентериер. Штеди енергија, а во исто време дава висока осветленост.

 • Едноставна е за инсталација ,може да ја користите било каде
 • Ниско ниво на загревање
 • Нема UV зрачење и не е опасна за видот.
 • Материјал: Алуминиум
 • Напон: АС85V- 265V
 • Моќност:3W
 • Над 8 метри широк опсег на далечинскиот управувач,висок перформанс на поврзување со Wireless мрежа
 • Начин на работа: Притиснете на далечинското за да се произведе една статична боја или употребете друг ефект
 • Пакетот содржи: 1х LED сијалица (16 различни бои) и 1х далечински управувач
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот:

Осветлете го вашиот дом со нашата LED сијалица во 16 различни бои со далечинско. Оваа иновативна сијалица ќе ви овозможи да создадете магична атмосфера во вашата соба, дневна или било кој друг простор.

Оваа LED сијалица е опремена со 16 различни бои, што значи дека можете да изберете боја која ќе одговара на вашите потреби и настројба. Од романтична црвена до успокојувачка плава, секоја боја ќе ви овозможи да го промените изгледот на вашата соба според вашите желби.

Со помош на далечинското, можете лесно да ги контролирате боите и да ги прилагодите светлината според вашите потреби. Допрете едно копче и променете го цветот, прилагодете го интензитетот или изберете еден од различните режими на светлина. Оваа сијалица е идеална за романтични вечери, забави, релаксација или декорација на вашата соба.

Освен своите различни бои и функции, нашата LED сијалица е и енергетски ефикасна. Со намалување на потрошувачката на енергија, оваа сијалица ќе ви помогне да заштедите на вашите сметки за струја, без да компромитирате на квалитетот на светлината.

Со нашата LED сијалица во 16 различни бои со далечинско, добивате не само функционален производ, туку и додаток кој ќе го претвори вашиот дом во место полно со волшебство и атмосфера. Креирајте уникатни моменти и изразете својата личност преку светлината.

Не чекајте повеќе, осветлете го вашиот дом со нашата LED сијалица во 16 различни бои со далечинско и уживајте во магијата на светлината.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.