Купи!

LED прстен – Професионална лампа

2200 MKD

Доколку ви е потребна дополнително осветлување ова е вистинското решение!

 • Прилагодлива рамка во 3 делови и 3 брави кои овозможуваат подесување на максималната висина на стативот
 • Може да одберете различни нивоа на светлина со помош на практичниот далечински управувач
 • Се полни преку USB адаптер или универзален адаптер за мобилни телефони
 • Нема опасност од ултравиолетово и инфрацрвено зрачење
 • Дава рамномерна осветленост
 • Може да ја ротирате и до 360° по ваша желба и потреба
 • Не загрева дури и по подолга употреба
 • Јачина на светлост: 3200К = 5600К
 • Работен век : Повеќе од 50000 часа
 • 220 LED светилки
 • Моќност: 36W
 • Должина на статив: 2m
 • Материјал на статив: Отпорен алуминиум и пластика

Наменета за повеќе професионални или хоби активности: Фотографирање, шминкање, мода, снимање видео итн. Држачот овозможува лесно подесување на мобилни телефони или фотоапарати. Пренослива и лесна за складирање, не зафаќа многу простор благодарение на компактната структура.

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)