Купи!

LED Огледало на допир

Original price was: 1200 MKD.Current price is: 750 MKD.

  • Копче за вклучување на допир
  • Интелигентно затемнување на осветлувањето – долго притискање дава поголема светлина, допирање два пати ја намалува светлината, лесен допир на копчето ќе ја вклучи/исклучи светлината
  • Прилагодете го осветлувањето по ваша желба и потреби
  • Лесно за ракување
  • Ротација од 360 степени
  • Простор за оставање шминка или аксесоари
  • Работи на батерии, или се полни преку USB
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: LED Огледало на допир

Осветлете го вашиот дом со нашето иновативно LED огледало на допир. Ова огледало е перфектно додаток за вашата спална соба, бања или секој друг простор каде што сакате да се чувствувате убаво и стилски.

Ова LED огледало на допир е опремено со најновата технологија, што го прави уникатно и функционално. Со само еден допир, можете да го контролирате осветлувањето и да го прилагодите според вашите потреби. Интуитивниот допирен екран ви овозможува да го регулирате интензитетот на светлината, да го промените топлото или ладно осветлување и да го изберете најсоодветниот режим за вашата активност.

Огледалото е опремено со вградена LED технологија, што му дава меко и природно осветлување. Ова значи дека ќе можете да се гледате во огледалото со вистинска боја и без сенки, што го прави идеално за шминкање, бричење или уредување на фризура. Со нашето LED огледало на допир, нема да имате повеќе проблеми со несовршенства или неправилности во вашата шминка.

Огледалото е изработено од висококвалитетни материјали, што го прави издржливо и трајно. Со својот модерен и елегантен дизајн, ова огледало ќе го надгради стилот на вашата соба и ќе му додаде допир на луксуз. Исто така, тоа е компактно и лесно за инсталирање, што значи дека можете да го поставите на било кој дел од вашата куќа.

Со нашето LED огледало на допир, ќе добиете не само функционален производ, туку и вистинско искуство на убавина и комфор. Ова огледало е идеално за сите кои сакаат да се грижат за својот изглед и да се чувствуваат самодоверени и прекрасни.

Не чекајте повеќе! Осветлете го вашиот дом со нашето LED огледало на допир и уживајте во секој момент пред огледалото.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.