Купи!

IVY grip tape – Универзална самолеплива трака – 2 за 450ден.!

450 ден

 • Во ова понуда добивате 2 траки!
 • Универзална двострано леплива трака, наменета за лепење на сите површини
 • Должина: 1m / Ширина: 3cm
 • Голема моќност на лепење – може да држи предмети до 1кг. на мазни површини
 • Флексибилна, лесно се сече
 • Лесно се отстранува, нема да ги оштети вашите површини и ѕидови
 • Може да се користи повеќепати
 • Изработена од квалитетен силикон со посебен лепак на база на гума кој и дава на траката голема издржливост
 • Наоѓа примена во сите области од домаќинството, се до индустријата
 • Токму нејзините лепливи својства, прилепување на сите површини и издржливост ја прават практична за брзи поправки дома, на работа, во возилото, за црева за залевање, во бањата и сл.
 • Ви овозможува привремено, а можеби и трајно решение на вашите проблеми
 • Може да се прикачат разни предмети како што се мобилен телефон, таблет итн., се користи за организирање кабли низ домот, во вашата кујна можете да прикачите разни кујнски предмети, да спречите лизгање на тепихот итн.
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)