Попуст!

HD 2.5” TFT DVR Камера за во автомобил

850 ден

 • Снимање во реално време 720 HD видео со 120 степени ротирачка леќа за широк кадар
 • IR денско и ноќно снимање. Автоматски снимање со стартување на автомобилот
 • Снимање на звук и снимање во реално време
 • Држач со кој можете да ја поставите камерата на шалт таблата или на шофершајбната
 • Видео формат: AVI
 • Сензор CMOS WHGA HD  со 1/4 бои
 • Повторено складирање: 2/5/15 минути
 • JPEG формат на складирање на слики
 • Резолуција на снимање: 1280 x 960 пиксели
 • Поддршка на SD / МСС картички до 32 GB (SD картичката не е вклучена)
 • 6 LED диоди
 • 120 степени агол на снимање
 • Извор на енергија: вградена батерија/ 12V напојување од автомобилот
 • 2,5 инчен TFT LCD екран и USB интерфејс
 • Поддршка во реално време и приказ на датум на видеото
 • Фреквенција: 50HZ / 60HZ
 • Потрошувачка: 5V DC
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)