Попуст!

Arctic Air – Уред за разладување

2650 ден 1600 ден

 • Едноставен за употреба и супер-тивок разладувач кој го лади воздухот во секоја просторија во вашиот дом
 • Термостат на ладење со 3 брзини, многу мала потрошувачка на електрична енергија
 • Дизајн и големина кои го прави соодветен за сите домови
 • Само додадете вода, притиснете го копчето, релаксирајте се и уживајте!
 • Хидро технологија која го претвора топлиот воздух од просторијата во ладен, освежувачки воздух
 • Може да го разладува воздухот и до 8 часа со само 1 полнење на резервоарот со студена вода
 • Вграден филтер кој дополнително го прочистува и навлажнува воздухот
 • Лесен и пренослив, за разлика од останатите системи за разладување кои заземаат многу простор
 • Интегрирано LED светло, обезбедува релаксирачка светлина
 • Ефикасна замена за вентилатор
 • Идеален за употреба во вашиот дом, кацеларија и слично, најдобро на оддалеченост од 2m
 • Се поврзува струјно или преку USB порт
 • Резервоар: 750ml
 • Моќност: 350W
 • Димензии: 20 x 18 x 18cm
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
071/325-666

Оценки

Сеуште нема коментари.

Бидете први да коментирате за “Arctic Air – Уред за разладување”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 071 325 666 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 071 325 666 од 09:00-22:00 секој ден