Купи!

5 во 1 уред за обликување на коса

Original price was: 2990 MKD.Current price is: 1500 MKD.

Направи совршена фризура брзо и лесно со 5 во 1 професионалната четка за коса!

 • Иновативен дизајн за професионални резултати
 • Исуши ја косата побрзо и полесно од кога било!
 • Твојата коса ќе изгледа природно исправена или природно виткана! Нема да го изгуби својот сјај и ќе добие фантастичен волумен.
 • Стилизирај ја косата без страв од оштетување! Професионалната четка ја прави косата беспрекорно сјајна и свиленкаста.
 • Овој неверојатен апарат ќе ја стилизира и исправи твојата коса за само неколку минути
 • Направи помали или поголеми локни кои ќе изгледаат бујно и ќе траат до неколку дена
 • Брзо загревање – Олесни го твоето секојдневие со мултифункционалната четка за коса која ти заштедува време и енергија!
 • Брановидна коса, кадрици или испеглана коса со помош на фенирање? Нема проблем! Нагласете и додадете волумен на вашата посакувана фризура.
 • 5 различни додатоци за стилизирање: чешлање, сушење, исправување, виткање, обликување
 • Ја прави косата свиленкасто мазна, сјајна и мека
 • Резултатите ќе те воодушеват по првата употреба, бидејќи неуредната и сува коса ќе стане посилна и поздрава
 • Подготвена за на работа или некоја посебна пригода за само неколку минути!
 • Тристепен регулатор на температурата и моќноста на циркулација на воздухот
 • Керамички слој за рамномерна распределба на температурата – дополнително ја штити косата од прекумерно сушење и разделување на врвовите
 • Прилагодлива температура: до 120 ° C
 • Номинална моќност: 1000 W
 • Напон: 220 V
 • Материјал: керамика, ABS, алуминиумска легура
 • Должина на кабел: 2 m

Во пакетот добивате:

-1x четка за исправување на коса
-1x четка за волумен на коса
-1x додаток за фенирање
-2x додатоци за виткање коса

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: 5 во 1 уред за обликување на коса

Овој 5 во 1 уред за обликување на коса е совршената алатка за секоја жена која сака да има совршено стилски обликувана коса. Овој уред нуди пет различни функции, што го прави идеален за секоја пригода и стил.

Првата функција е преса за коса, која ви овозможува да ја изравнате вашата коса и да ја добиете гладка и сјајна текстура. Со само неколку поминати потези, вашата коса ќе биде преобразена во совршено изравнета коса.

Втората функција е курлер за коса, кој ви овозможува да ја креирате прекрасната коврижена коса. Овој уред има различни големини на цевките за курлање, што ви овозможува да ги создадете различни стилови на коврижи, од меки и природни до дефинирани и скролани.

Третата функција е четка за обликување на коса, која ви овозможува да го добиете совршено обликуваната коса со додатокот на волумен и сјај. Оваа четка е идеална за креирање на различни фризури, од рамната коса до волуменозни кичури.

Четвртата функција е преса за коса со волумен, која ви овозможува да го добиете волуменот и текстурата на вашата коса. Оваа функција е идеална за креирање на волуменозни фризури и додавање на дополнителен сјај на вашата коса.

Петтата функција е масажер за коса, кој ви овозможува да го стимулирате вашиот скалп и да го подобрите циркулацијата на крвта. Оваа функција не само што ќе ви овозможи пријатна масажа, туку и ќе го подобри здравјето на вашата коса и ќе ја стимулира растот.

Овој 5 во 1 уред за обликување на коса ви нуди несогледливи можности за креирање на различни стилови и фризури. Со неговата многуфункционалност, вие ќе имате сè што ви треба за да го постигнете совршениот изглед на вашата коса. Не само што ќе заштедите време и пари, туку и ќе се чувствувате самодоверени и прекрасно со вашата стилски обликувана коса.

Инвестирајте во овој 5 во 1 уред за обликување на коса и претворете го секојдневното обликување на вашата коса во вистинско уживање.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.