Купи!

5 во 1 уред за обликување на коса

1500 MKD

Направи совршена фризура брзо и лесно со 5 во 1 професионалната четка за коса!

 • Иновативен дизајн за професионални резултати
 • Исуши ја косата побрзо и полесно од кога било!
 • Твојата коса ќе изгледа природно исправена или природно виткана! Нема да го изгуби својот сјај и ќе добие фантастичен волумен.
 • Стилизирај ја косата без страв од оштетување! Професионалната четка ја прави косата беспрекорно сјајна и свиленкаста.
 • Овој неверојатен апарат ќе ја стилизира и исправи твојата коса за само неколку минути
 • Направи помали или поголеми локни кои ќе изгледаат бујно и ќе траат до неколку дена
 • Брзо загревање – Олесни го твоето секојдневие со мултифункционалната четка за коса која ти заштедува време и енергија!
 • Брановидна коса, кадрици или испеглана коса со помош на фенирање? Нема проблем! Нагласете и додадете волумен на вашата посакувана фризура.
 • 5 различни додатоци за стилизирање: чешлање, сушење, исправување, виткање, обликување
 • Ја прави косата свиленкасто мазна, сјајна и мека
 • Резултатите ќе те воодушеват по првата употреба, бидејќи неуредната и сува коса ќе стане посилна и поздрава
 • Подготвена за на работа или некоја посебна пригода за само неколку минути!
 • Врти во 2 насоки
 • Тристепен регулатор на температурата и моќноста на циркулација на воздухот
 • Керамички слој за рамномерна распределба на температурата – дополнително ја штити косата од прекумерно сушење и разделување на врвовите
 • Прилагодлива температура: до 120 ° C
 • Номинална моќност: 1000 W
 • Напон: 220 V
 • Материјал: керамика, ABS, алуминиумска легура
 • Должина на кабел: 2 m

Во пакетот добивате:

-1x четка за исправување на коса
-1x четка за волумен на коса
-1x додаток за фенирање
-2x додатоци за виткање коса

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)