Попуст!

10 Магични сунѓери Magic Sponge

299 ден

 • Чисти без детергент!
 • Нова технологија на чистење
 • Направено од еко материјали
 • 2-3 пати по густ од обичен сунѓер
 • Чисти прашина, дамки без детергент.
 • Може да се сече во која било големина за соодветна форма.
 • Одлично за чист мијалник, бања, фрижидер, аспиратор итн.
 • Одличен за чистење ѕидови, не остава трага.
 • Одличен за чистење кондури и патики.
 • Напомена: добивате сет од 10 сунѓери!

Како се користи:

 • Потопете го сунѓерот во водата, малку исцедете ја водата;
 • Нежно исчистете ја областа со дамки;
 • Топлата вода може да помогне;
 • Исплакнете го валканиот сунѓер со ладна вода по употреба и оставете го да се исуши.

Внимание:

 • Не тријте премногу силно.
 • Не стерилизирајте сунѓер во топла вода или детергент.
 • Не користете на сјајна, полирана површина, како што се автомобил, огледала, телевизори, итн.
 • Препорачуваме да носите ракавици кога го користите.
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Спецификации:
Боја: Бела
Материјал: Меламин
Количина: 100 парчиња
Големина: 100*60*15мм

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)