Купи!

Батериска бушилица/шрафилица 12V со додатоци

Original price was: 3500 MKD.Current price is: 2350 MKD.

  • Напојување: LHON батерија која може да се полни (2 батерии од 12V) – обезбедува подолго време за работа и поголема моќност
  • Разни режими за прилагодување, поставки за вртежен момент и дупчење со висока прецизност
  • Лесна промена на битови за шрафење и одвртувачи
  • Ергономска удобна рачка која обезбедува идеална рамнотежа и контрола на алатот
  • Прекинувач 3 во 1: напред/назад/заклучување, поддршка за напред/назад и безбедно

Пакетот вклучува:
– Куфер
– Батериска шрафилица/бормашина
– Полнач за батерии
– 2 батерии 12V
– Сите алатки во куферот

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот:

Батериската шрафилица 12V со додатоци е иновативен алат, кој ќе ви олесни работата и ќе ви помогне да ги завршите сите проекти со леснотија и ефикасност. Оваа шрафилица е идеална за домашни мајстори, професионалци и секој што има потреба од моќен и практичен алат.

Оваа батериска шрафилица е опремена со 12V батерија, што и овозможува да работи со висока снага и ефикасност. Со својата компактна и ергономска дизајн, оваа шрафилица е лесна за користење и нуди комфор при работа.

Одличната функционалност на оваа шрафилица ја прави идеална за различни видови проекти. Со нејзините различни брзини и ротација, можете да ја прилагодите според вашите потреби и да ја користите за различни видови материјали.

Карактеристики на батериска шрафилица

Оваа батериска шрафилица е опремена со различни додатоци, што ви овозможуваат да ја користите за различни видови задачи. Вклучени се различни видови битови и додатоци, како што се битови за шрафење, битови за бушење и други. Со овие додатоци, можете да ги изведете сите задачи со само еден алат.

Оваа батериска шрафилица не само што ви нуди практичност и ефикасност, туку и ви штеди време и напор. Со нејзината брзина и снага, можете да ги завршите вашите проекти подобро и побрзо.

Со купување на оваа батериска шрафилица 12V со додатоци, добивате вредност и квалитет. Овој алат е изработен од висококвалитетни материјали, што му обезбедува долготрајност и издржливост.

Не губете време и напор со рачни алати, кога можете да го имате овој моќен и практичен алат. Купете го вашиот батериски шрафилица 12V со додатоци и уживајте во леснотијата и ефикасноста при завршување на вашите проекти.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.