Купи!

Ѕидна греалка со изглед на клима уред

Original price was: 5000 MKD.Current price is: 3490 MKD.

 • Инстантно загревање: висококвалитетен PTC керамички грејач, висока ефикасност на топлина, брзо загревање, голем проток на воздух, топол воздух емитира за 3 секунди по стартувањето
 • Примена: дневна соба, спална соба, канцеларија, тоалет итн.
 • Модерен дизајн, може да се постави на рамна површина или да се закачи на ѕид
 • LCD екран
 • Тајмер: 0,5 – 7,5 – 12 часа
 • Далечински управувач
 • Домет: 11-20㎡
 • Напон: 220V/ 50Hz
 • Моќност: 2000W
 • Димензии: 55 x 22 x 13cm
 • Нето тежина: 2,8кг.
 • Материјал: ABS
 • Заштита од прегревање
 • Сертификати: RoHS, CE
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот:

Ѕидната греалка со изглед на клима уред е иновативен и стилски дизајниран производ кој ќе ви обезбеди удобност и топлина во вашата домашна или работна средина. Оваа греалка не само што ќе ве загрее во ладните зимски денови, туку и ќе го надгради изгледот на вашата просторија со својот модерен и елегантен изглед.

Оваа греалка е опремена со најновата технологија за греење, што значи дека ќе ви обезбеди брзо и ефикасно загревање на просторијата. Со својата моќна функционалност, оваа греалка е идеална за секоја просторија во вашиот дом, канцеларија, хотел или било кој друг простор каде што сакате да се чувствувате удобно и топло.

Одличната квалитет на материјалите и издржливоста на оваа греалка гарантираат долготрајна употреба и задоволство. Исто така, оваа греалка е дизајнирана со вграден термостат, што значи дека можете да ја контролирате температурата според вашите потреби и предизвикувања.

Одличната предност на оваа греалка е нејзиниот изглед на клима уред, што ја прави уникатна и привлечна. Со својот модерен и стилен дизајн, оваа греалка ќе се вклопи перфектно во секој интериор и ќе му додаде допир на елеганција и модерност.

Оваа греалка е идеална инвестиција за вашата домашна или работна средина, бидејќи не само што ќе ви обезбеди топлина и удобност, туку и ќе го надгради изгледот на просторијата. Со неа, ќе можете да уживате во пријатна атмосфера и да се чувствувате комфорно во секое време на годината.

Не чекајте повеќе! Нарачајте ја вашата Ѕидна греалка со изглед на клима уред и уживајте во топлина, удобност и стил во вашата просторија.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.