Купи!

Хартиени подлоги за апарат на топол воздух – 50 парчиња

Original price was: 550 MKD.Current price is: 350 MKD.

Висококвалитетни хартиени подлоги, отпорни на висока температура, отпорни на масло и вода – нелепливи, за еднократна употреба – за пржење или послужување храна

 • 50 парчиња
 • Нелепливи подлоги за Air Fryer за еднократна употреба, дизајнирани во кружна форма – флексибилни, нема потреба да ги сечете или сложувате, само ставете ги во садот кога сте подготвени да готвите
 • Подигнати рабови кои ја заштитуваат внатрешноста на апаратот од маснотии и спречуваат храната да се залепи
 • Може да се употребуваат во air fryer, микробранова печка, рерна итн.
 • За печење, пржење или сервирање храна, кампување, скара, летни забави итн.
 • Лесни и практични за употреба
 • Многу опции за секојдневно готвење и печење
 • Нема повеќе чистење на апаратот, само фрлете ја подлогата по употребата
 • Погодни за апарати за готвење на топол воздух со капацитет од 3-6L
 • Издржливост до 230 степени
 • Материјал: целулоза
 • Димензии: 16 x 4,5cm
 • Збогум за неуредното готвење и чистење кое одзема многу време со овие практични хартиени подлоги за Air Fryer!
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Papir za Pečenje za Air Fryer

Опис на производот: Хартиени подлоги за air fryer

Внесете ја перфектната дополнителна опрема во вашата кујна со нашите хартиени подлоги за air fryer. Овие иновативни подлоги се специјално дизајнирани за да го подобрат вашето кулинарско искуство со air fryer-от.

Секоја хартиена подлога е изработена од висококвалитетен и немасен материјал, што гарантира безбедност и хигиена при готвењето. Со својата прекрасна апсорпција на маслото и мастите, овие подлоги ќе ви помогнат да готвите здрави и вкусни јадења без преголема употреба на масло.

Одличната функционалност на нашите хартиени подлоги за air fryer не само што ќе ви овозможи да готвите безбедно и чисто, туку и ќе ви помогне да го задржите вкусот и текстурата на вашите јадења. Со нивната способност да спречат лепење и прегорување, вие ќе можете да уживате во перфектно испечен помфрит, похован кромид, пилешко месо, печурки и многу други.

Овие хартиени подлоги се лесни за користење и одлично се прилагодуваат на секој модел на air fryer. Со нивната универзална големина, можете да ги искористите за секоја прилика и да готвите различни јадења без грижа.

Нарачајте ги овие хартиени подлоги за air fryer и ќе добиете несомнено квалитетен производ кој ќе ви помогне да готвите здраво, вкусно и безбедно. Не само што ќе го заштитите вашиот air fryer од масло и маснотии, туку и ќе го подобрите вкусот и квалитетот на вашите јадења.

Претворете го вашето готвење во искуство полно со задоволство и сочен вкус!

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.