Купи!

Туш слушалка

Original price was: 550 MKD.Current price is: 299 MKD.

  • Универзална туш слушалка
  • Боја: мат златна
  • Материјал: ABS пластика
  • Млазницата може да се ротира 360 степени за да го прилагодите аголот по ваша желба
  • Силиконски отвори за проток на водата кои превенираат запушување со бигор
  • Димензии: 27 x 11,5cm

Нема на залиха

Опис

Опис на производот: Туш слушалка

Оваа туш слушалка е иновативен производ кој ќе ви обезбеди неверојатно искуство на слушање на музика и гледање на филмови. Со својот модерен и елегантен дизајн, оваа слушалка е идеална за секоја прилика.

Оваа туш слушалка е опремена со најновата Bluetooth технологија, што значи дека можете да се поврзете со вашите уреди без жичана врска. Со само еден допир, ќе можете да ги слушате своите омилени песни и да гледате филмови со кристално чист звук.

Оваа слушалка е водоотпорна и издржлива, што значи дека можете да ја користите и во душ кабината или на отворено. Не мора да се притеснувате за влагата или потењето, бидејќи оваа слушалка е направена да издржи на секоја ситуација.

Со вградениот микрофон, оваа туш слушалка ви овозможува да ги примате и вршите повици со само еден допир. Не мора да ги вадите слушалките за да одговорите на повик или да ги користите рацете за да го држите телефонот. Со оваа слушалка, секогаш ќе бидете поврзани и слободни да се движите.

Оваа туш слушалка е идеална за спортски активности, патувања или едноставно за опуштање во вашата душ кабина. Со неа, ќе можете да уживате во вашата омилена музика и да се освежите со душата, без да се притеснувате за кабли или влага.

Купувајќи ја оваа туш слушалка, добивате не само квалитетен производ, туку и слобода на движење и уживање во музиката. Оваа слушалка е вистинска вредност за вашите пари и ќе ви обезбеди незаборавно искуство на слушање.

Не чекајте повеќе! Купете ја оваа туш слушалка и уживајте во музиката на сосема ново ниво!

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.