Купи!

Силиконски филтер за одвод – Штити од непријатна миризба

Original price was: 650 MKD.Current price is: 299 MKD.

 • Специјално дизајниран филтер за одвод кој спречува враќање на непријатна миризба
 • Спречете ги непријатните мириси кои доаѓаат во вашата бања или кујна преку одводот
 • Освен за миризбата, овој филтер ќе ви ја олесни и борбата со инсектите кои преку одводот влегуваат во вашиот дом
 • Водата се одлева слободно и непречено
 • Материјал: силикон отпорен на повеќето хемикалии
 • Димензии 105 x 37,5mm, ширина на пречникот без рамката е 31mm
 • Растеглив и квалитетен материјал, за практична примена
 • Универзална големина која одговара на сите одводни цевки
 • Едноставно и лесно се поставува
 • По потреба можете да го исечете и поставите во зависност од должината која вам ви одговара
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Силиконскиот филтер за одвод е револуционерен производ кој ќе го промени начинот на кој се бориме со непријатните миризби во нашите купатила и кујни. Овој иновативен филтер е дизајниран да ги задржува и намалува непријатните миризби од одводите, што го прави идеален за секој дом.

Одличната карактеристика на овој филтер е неговата изработка од висококвалитетен силикон, што го прави издржлив и долготраен. Со својата флексибилност, филтерот се прилагодува на секој тип на одвод, без разлика дали станува збор за када, лавабо или кујнска машина.

Одличната функционалност на овој филтер е во тоа што ги задржува сите непријатни миризби и отпадоци, што спречува нивното ширење во вашиот дом. Со својата иновативна дизајнерска структура, филтерот ги задржува сите мали честички и отпадоци, што значи дека вашиот одвод ќе биде чист и без миризба.

Овој силиконски филтер за одвод не само штити од непријатната миризба, туку и нуди и други предности. Првично, тој е лесен за инсталирање и користење, што значи дека нема потреба од дополнителни алатки или специјални вештини. Доволно е само да го ставите филтерот во одводот и ќе бидете заштитени.

Вторично, овој филтер е лесен за чистење и одржување. Со само неколку секунди потопен во топла вода и малку сапун, филтерот ќе биде како нов и подготвен за уште една употреба.

Силиконскиот филтер за одвод е вистинска инвестиција во чистотата и хигиената на вашиот дом. Со неговата помош, ќе се заборавите на непријатните миризби и ќе имате почист и свеж одвод. Не губете време, порачајте го вашиот силиконски филтер за одвод денес и уживајте во чистотата и свежината која ќе ви ја нуди!

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.