Купи!

Силиконска четка за тоалет

Original price was: 650 MKD.Current price is: 299 MKD.

 • Силиконска WC четка со ергономска рачка
 • Силиконска глава со која без проблем ќе пристапите до сите делови од тоалетот
 • Темелно ќе ги исчисти и најнедостапните агли на WC шолјата
 • Едноставна за одржување: за разлика од традиционалните четки на неа не се лепат и задржуваат остатоци, со што ви гарантира долготрајност
 • Отпорна на хемикалии и високи температури
 • Сад за складирање од високо квалитетна пластика кој може да се закачи и на ѕидот
 • Дизајн кој се прилагодува во секој тоалет
 • Материјал: силикон + пластика
 • Димензии: 38 x 10 x 4cm
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: Силиконската четка за тоалет

Силиконската четка за тоалет е иновативен производ кој ќе го промени начинот на чистење на вашето тоалетно школо. Оваа четка е изработена од висококвалитетен силикон, што ја прави издржлива и хигиенична.

Одличната нелиплива површина на силиконот спречува натрупување на бактерии и останато нечистотија, што значи дека чистењето на тоалетот станува многу полесно и хигиенично.

Силиконската четка има иновативен дизајн со меки и гъвкави четки, кои се прилагодуваат на формата на тоалетното школо и ги достигнуваат и најтешкодостапните делови. Ова значи дека нема повеќе потреба од напрегнато чистење и губење на време.

Одличната предност на силиконската четка е дека е издржлива и еколошки пријателска. Не е потребно да ја менувате често, што значи дека ќе заштедите пари во долгорочен период. Исто така, силиконот е рециклиран материјал, што го прави одличен избор за оние кои се грижат за околината.

Силиконската четка за тоалет е идеална за секој дом, хотел, ресторан или било кој објект. Со неа, чистењето на тоалетот станува брзо, ефикасно и хигиенично. Заборавете на старите и нехигиенични четки и пробајте ја нашата силиконска четка за тоалет – иновативен производ кој ќе ви олесни животот и ќе ви донесе многу предности.

Дополнителни информации

Боја

, , ,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.