Попуст!

Силиконска перница за удобно седење

550 ден

Удобна силиконска перница на која може да седнете и врз јајце без тоа да се скрши!

  • Ги абсорбира и разнесува точките на притисок
  • Дозволува воздушна циркулација
  • Ја задржува формата
  • Изработена од флексибилен силиконски полимер
  • Хексагонални ќелии во форма на саќе
  • Одговара на сите столици

Иновативна силиконска перница за седење, на која може да седнете и врз јајца без да се скрши. Конечно седењето ќе ве одмара.

Повеќето перници-подлоги за седење, речиси и воопшто не ја вршат работата за подршки на задниот дел. Обично се гломазни, лошо дизајнирани, потат, и немаат подршка за вашата карлица.

Овој иновативен производ е изработен од ултра модерен силиконски полимер со специјален хексагонален дизајн во форма на саќе. Перницата овозможува паметно распоредување на притисокот од тежината, термо-изолационо е многу стабилна, не грее, не лади, не поти и дозволува циркулација на воздухот. Идеална е доколку работата ви е со многу седење, работа на биро или компјутер. А посебно е погодна доколку имате проблеми со хемороиди. Може да ја користите дома, на работа, на стадион, на пикник во природа, во автомобилот, или едноставно кажано секаде каде што сакате седењето да ви претставува задоволство!

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)