Попуст!

Сигурносен ранец со Powerbank (Црна боја)

3800 ден 1850 ден

Најдобриот ранец на светот!

 • Твоите лични работи ќе бидат безбедни. Тајната на сигурноста е во тоа што патентот се наоѓа на необично место – на грбната страна. Додека стоиш во автобус или чекаш во ред, никој не може да го отвори овој ранец.
 • USB влез/излез за Power Bank полначот за вашиот телефон. Заедно со ранецот добивате и Powerbank екстерна батерија за полнење – ја поврзувате со внатрешниот USB влез во ранецот, надворешниот USB излез го поврзувате со телефонот и можете да го полните без отворање на ранецот или вадење на екстерната батерија. Капацитет на Powerbank батеријата: 8400Mah – до 3 полнења.
 • Избалансирана тежина – ќе имате чувство дека носите до 25% помалку тежина
 • Воздушна пропустливост за вашиот грб – повеќеслојни удобни сунѓери од грбната страна за максимален проток на возхух и минимално потење
 • Пластично појачување под текстилот што на џепчиите ќе им ја отежнат работата со сечење на ранецот со скалпел
 • Скриени џебови – овие џебови исто така, никој освен ти не може да ги отвори додека го носиш ранецот на грб
 • Прилагодување на грбот – дизајниран така што личните работи во ранецот се опираат наспроти твојот грб, а џебот покрај лумбалниот дел на грбот дава дополнителна удобност
 • Совршено организиран – секој твој уред ќе има свое место: лаптоп, таблет, powerbank, шише со вода, фотоапарат…
 • Отпорност на дожд и до 1 час
 • Ноќна рефлексија – суптилна, но лесно воочлива рефлективна страна која е корисен и убав дизајнерски детаљ кој ве чува додека одите покрај автопат и сл.
 • Минималистички дизајн – креиран од повеќекратниот дизајнер Томас Дрозе, холанѓанец со француско потекло
 • Димензии: 45 x 30 x 16,5cm
 • Голема издржливост и проверен квалитет!
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
071/325-666

Оценки

Сеуште нема коментари.

Бидете први да коментирате за “Сигурносен ранец со Powerbank (Црна боја)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 071 325 666 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 071 325 666 од 09:00-22:00 секој ден