Купи!

Прстен за отворање/затворање даска за WC школка

Original price was: 500 MKD.Current price is: 299 MKD.

  • Мултифункционален прстен-рачка за отворање/затворање на даска за WC школка
  • Избегнете директен контакт со тоалетот и заштитете се од бактерии
  • Самолеплива: само отстранете ја фолијата и залепете
  • Mожете да ја ставите на горниот дел од поклопецот, долниот дел на даската, или пак може да се искористи кај вратички кои немаат рачки, за отворање фиоки, вратата од фрижидерот итн.
  • Димензии: 8 x 4,5 x 0,3 см
  • Материјал: ABS пластика
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Прстенот за отворање/затворање даска за WC школка е иновативен производ кој ќе ви олесни и убрза гиото на секојдневното користење на тоалетот. Овој прстен е изработен од висококвалитетен материјал, што му обезбедува издржливост и долготрајност.

Одличната функционалност на овој прстен го прави неизоставен дел од вашата WC школка. Со само едно лесно притискање на прстенот, можете да отворите или затворите даската, без потреба од напрегнување или губење на време. Оваа иновативна функција ќе ви овозможи да го користите тоалетот со удобност и ефикасност.

Прстенот за отворање/затворање даска за WC школка е дизајниран со цел да ви понуди уникатно искуство на користење. Со својата ергономска форма и гладка површина, прстенот е пријатен на допир и не предизвикува непријатности. Исто така, неговата компактна големина го прави идеален за секој тип на WC школка.

Овој прстен не само што ќе ви олесни гиото на користење на тоалетот, туку и ќе ви помогне да го задржите просторот чист и хигиеничен. Затворањето на даската со прстенот ја спречува појавата на непријатни мириси и спрецува пренесување на бактерии. Оваа функционалност е особено корисна за домови со мали деца или куќни миленици.

Со купување на прстенот за отворање/затворање даска за WC школка, добивате не само практичен производ, туку и иновативно решение за вашата тоалетна. Овој прстен ќе ви овозможи да уживате во удобноста и хигиената на вашата WC школка, без никакви напори или грижи. Не губете време, направете го вашиот живот поедноставен и удобен со овој прекрасен прстен.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.