Купи!

Проектор-освежувач на воздух

Original price was: 1590 MKD.Current price is: 850 MKD.

 • Уникатна LED светилка-проектор и освежувач на воздух во едно
 • Романтично и смирувачко амбиентално осветлување
 • Форма на планета
 • 3 дезени на проекции: Божиќ, вселена и морски свет
 • 3 RGB бои
 • Вградена литиумска батерија која се полни: 1200mAh
 • Напојување: USB кабел
 • Капацитет на резервоарот за вода: 250ml
 • Освежувач за воздух со 2 режими на работа: може да работи 4 часа без престан или 6 часа со повремено прскање
 • Можете да додадете етерично масло за свеж мирис
 • Подобрете го квалитетот на воздухот и превенирајте сушење на слузокожата на дишните патишта, како и вашата кожа
 • Моќност: 2,5W
 • Материјал: ABS/PP/силикон
 • Димензии: 140 x 140 x 106mm
 • Совршен декоративен елемент за вашата, дневната соба или собата на вашето дете
 • Одлична идеја за подарок
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Проектор-освежувач на воздух е иновативен уред кој ќе го промени начинот на кој се освежува воздухот во вашата средина. Овој проектор-освежувач не само што ќе го подобри квалитетот на воздухот што го дишете, туку и ќе ви пружи неверојатно искуство на осветлување.

Осигурете си свежина и чистота во вашата средина со помош на овој проектор-освежувач. Со неговата напредна технологија на освежување на воздухот, тој е способен да ги отстранува непријатните мириси и замагленоста, оставајќи го воздухот свеж и чист.

Овој проектор-освежувач е опремен со многу функции и карактеристики кои ќе ви овозможат да го прилагодите најдобро на вашите потреби. Има различни режими на осветлување, како што се романтично осветлување, осветлување за опуштање и осветлување за работа. Исто така, можете да го контролирате со помош на далечинскиот управувач или преку мобилната апликација.

Овој проектор-освежувач е идеален за употреба во домашна средина, канцеларии, спа-центри, хотели и други простории каде што се потребни свежина и пријатна атмосфера. Со неговата модерна и елегантна дизајнерска појава, тој ќе го надополни вашиот простор и ќе му додаде допир на луксуз.

Освен што ќе ви обезбеди свежина и чистота, овој проектор-освежувач на воздух ќе ви помогне и да се опуштите и релаксирате. Со неговите различни режими на осветлување, можете да создадете пријатна и убава атмосфера, истовремено го освежувајќи воздухот што го дишете.

Инвестирајте во вашето здравје и добробит со овој проектор-освежувач на воздух. Донесете свежина и пријатно осветлување во вашата средина и уживајте во чист воздух и релаксирана атмосфера. Не одложувајте, купете го вашиот проектор-освежувач на воздух денес и преживејте ново искуство на освежување на воздухот.

Дополнителни информации

Дезен

Божиќ, вселена, морски свет

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.