Попуст!

Празничен Slide show проектор со 12 слајдови

1200 ден

За само неколку мигови можете да создадете декорација која ќе ги воодушеви сите присутни. Доволно е само да го вклучите в струја и да го насочите кон објектот или вашето дрво, куќа, стан или соба за да добиете изглед како од бајките.

Сетот содржи 12 слајдови со различни мотиви. Едноставно, одберете го омилениот мотив, приклучете го адаптерот во струја и леќата на ласерскиот проектор која ротира ќе проектира анимации во боја кои ќе направат вистинска сензација.

Нема повеќе развлечени и заплеткани кабли со разни бои и сијалички, доволен е само еден ласерски проектор кој се поставува за неколку секунди.

 • 12 слајдови со различни мотиви: 6х Новогодишни, 4х Божиќни, 2х Ноќта на вештерките
 • За надворешна и внатрешна употреба
 • 3 различни режими на работа: брзо, бавно, фиксно
 • Покрива површина од околу 200 m2
 • Моќност: 5W
 • Напон: 110/220V
 • Бои: RGB

  Пакувањето содржи: Ласерски проектор, 12 слајдови, носач за внатрешна монтажа, бодликав додаток за надворешна употреба (пластично шило за всадување в земја).
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)