Попуст!

Пиштол за масажа

2850 ден 2000 ден

Активирајте ги мускулите, стимулирајте го протокот на крв, значително намалете го времето за обновување на мускулите по вежбањето, ослободете се од болката и опуштете се од глава до пети!

 • Безжичен пиштол за масажа
 • Служи за: намалување на вкочанетоста, подобрување на целокупното здравје на мекото ткиво, спречува да дојде до воспаление, делува против целулит
 • 4 различни додатоци за масирање на различни деови од телото
 • Тип на масажа: лесна, релаксирачка, масажа со вибрации, силна масажа
 • Силен мотор со ниско ниво на бучава од 35dB и високи перформанси, со технологија на супер-ладење
 • Влезен напон: 110-240; 20-50Hz
 • Тип на напојување: 220V со помош на адаптерот кој доаѓа во пакувањето
 • 6 режими на интензитет на масажа
 • Рачно прилагодување на силата на вибрациите
 • Време на користење: 2-3h до следно полнење
 • Брзина: 2100 – 3600 o/min
 • Капацитет на батерија: 2000mAh
 • Време на полнење: 2h
 • Материјал: ABS и силикон
 • Големина: 22 x ​​21,8 x 5cm
 • Тежина: 1,5кг.
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
070774219

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 070 994 336 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 070 994 336 од 09:00-22:00 секој ден