Купи!

Огледало – правоаголник

Original price was: 4000 MKD.Current price is: 2550 MKD.

  • Висококвалитетно, големо собно огледало
  • Елегантен дизајн, скандинавски стил
  • Ќе се вклопи во било кој амбиент, ќе го користите секојдневно со големо задоволство
  • Може да се постави на под (потпирач), или да се закачи директно на ѕидот
  • Заоблени рабови за поголема безбедност
  • Одлично за употреба во домашни услови, во бутици за облека, за часови по танц, вежбалница итн.
  • Материјал: алуминиум, стакло
  • Димензии: 42 x 152cm
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Огледалото – правоаголник е еден од најновите и најмодерни додатоци за вашиот дом. Со својот елегантен и модерен дизајн, тоа не само што ќе го надополни просторот во вашиот дом, туку и ќе му додаде допир на класа и стил.

Ова правоаголно огледало е изработено од висококвалитетно стакло, што му дава издржливост и трајност. Со своите прецизни и заоблени рабови претставува вистинско уметничко дело кое ќе го привлече вниманието на секој кој ќе влезе во вашиот дом.

Огледалото е идеално за вашиот ходник, дневна соба, спална соба или било кој друг дел од вашиот дом. Со својата форма, тоа креира илузија за поголем простор и го осветлува секој агол во кој е поставено.

Одличната функционалност на огледалото е дека може да се користи и како декоративен елемент. Можете да го искористите за да го истакнете некој дел од вашата домашна декорација или да го искористите како фокусна точка во просторот.

Со огледалото – правоаголник, ќе добиете не само функционален предмет, туку и парче уметност. Тоа е инвестиција во вашата домашна атмосфера и стил, што ќе му остави впечаток на секој кој ќе го види.

Не губете време и додадете го огледалото – правоаголник во вашиот дом. Со неговата елеганција и функционалност, тоа ќе ви донесе уживање и задоволство. Изберете квалитет и стил и направете го вашиот дом уникатен и привлечен.

Дополнителни информации

Боја

, ,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.

Кои рекламации НЕ се прифатени? Производите кои спаѓаат во асортиманот на лична нега и хигиена НЕ подлежат на информации. Ве молиме да се консултирате со нашиот тим пред да нарачате доколку не сте сигурни. Ви благодариме на разбирањето.