Купи!

Модла за бекатон плочки MOD3

599 MKD

Разубавете го вашиот двор!

Освежете ја својата градина без преголеми инвестиции, со помош на единствениот калап за правење бетонски патеки. Создадете автентичен амбиент во вашиот двор со овој шаблон, кој едноставно ќе го прелиете со бетон и ќе почекате да се исуши. Потоа, без никаков дополнителен алат и без многу труд, го отстранувате и продолжувате понатаму со истите чекори. Примената е едноставна како редење сложувалка и ви овозможува да направите форми по желба. Една модла ќе ви трае засекогаш, за сите ваши идни градинарски проекти!

 • Модла за правење бекатон плочки
 • Одличен квалитет, може да се употреби илјадници пати
 • Материјал: професионална тврда пластика
 • За бетонирање патеки, дворови, паркинг места, тераси…
 • Со оваа модла дури и почетниците можат многу лесно да бетонираат плочници, пешачки патеки или патеки за автомобил од капијата до куќата, како и паркинг место итн.
 • Можете да направите патека по желба, долга или кратка, права или накосена, со само една модла
 • Не ви е потребен никаков посебен алат, ниту нивелирана подлога
 • Потребен ви е само свеж бетон и модлата
 • Направете совршени патеки со бекатонски плочки и зачекорете во сопствената градина од бајките!
 • Техниката на изработка можете да ја погледнете на YouTube, каде има разни видеа
 • Едноставна за употреба
 • Збогатете го дворот и градината со убава пешачка патека, потполно сами и за час!
 • Димензии: 40 x 40 x 4cm

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)