Мини телефон – Bentley

 • Работи на сите мрежи
 • 0.66“ Oled екран
 • Најосновни функции
 • MTK6261D процесор/ CPU: 32+32bit
 • Батерија: 600mAh
 • Dual-SIM
 • Резолуција: 128x128px
 • 3.0 Bluetooth синхронизација
 • Поддржува TF мемориска картичка до 32GB (не спаѓа во понудата)
 • RAM: 32MB / ROM: <2G/ Мемориски капацитет: 64MB
 • Може да менува глас: на пр. машкиот глас во женски и обратно
 • Камера: нема
 • Димензии: 70 x 34 x 17mm
 • Пред употреба и полнење, тргнете ја заштитната фолија од батеријата

Достапен во повеќе бои

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Опис

Мини телефонот – Bentley е вистинско мало чудо на технологијата, кој ќе ве остави без зборови. Оваа премиум мобилна уредба е инспирирана од луксузните автомобили Bentley, со истата елеганција и прецизност во дизајнот.

Овој мини телефон е изработен од висококвалитетни материјали, што му придава издржливост и ексклузивен изглед. Со своите компактни димензии, овој телефон е идеален за оние кои сакаат да го носат со себе во секоја пригода, без да го отежнуваат своето дневно руто.

Мини телефонот – Bentley е опремен со современа технологија, што го прави идеален за сите вашите комуникациски потреби. Со својата 2G и 3G поддршка, можете да сурфате на интернет, да ги прегледувате вашите социјални мрежи и да ги испраќате пораки со брзина и ефикасност.

Овој мини телефон има вградена камера, која ви овозможува да ги зачувате вашите спомени во квалитетни фотографии. Дополнително, има и слот за мемориска картичка, што ви овозможува да го проширите просторот за зачувување на вашите фајлови и медиумски содржини.

Со својата батерија со голем капацитет, мини телефонот – Bentley ви нуди долготрајна употреба без потреба од често полнење. Овој телефон е идеален за патувања, бидејќи можете да го користите како резервен телефон или како главен телефон за луѓе кои сакаат да бидат практични и стилски истовремено.

Со мини телефонот – Bentley, ќе го добиете вистинскиот луксуз и функционалност во еден уред. Овој телефон е идеален за оние кои сакаат да се истакнат со својот стил и да го имаат најновиот технолошки хит во својата колекција. Не пропуштајте можност да го поседувате овој ексклузивен мини телефон – Bentley и да го преживеете вистинскиот луксуз на вашите прстени.

Дополнителни информации

Боја

, , ,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.