Купи!

Сецко за подготовка на храна + ГРАТИС апарат за сарми

499 MKD

 • Брзо, едноставно и безбедно сечкање на храна
 • Лесен за чистење
 • Сецко за храна со интересен дизајн – популарниот анимиран филм Minions – направете ја подготовката забавна, дури и за вашите деца!
 • Создадете навики за здрава исхрана и кај најмладите генерации.
 • Со завртување на рачката добивате исечкан зеленчук, овошје за салата, раситнување на храна за деца, подготовка на сос, фил за торта, месо и сл.
 • Остри ножеви од нерѓосувачки челик за брзо и ефикасно сечкање и дробење

ГРАТИС ПРОИЗВОД: Апарат за виткање сарми

 • брзо и ефикасно направете извонредни, вкусни сарми со еднаква големина во само 3 чекори!

 • Подготвувањето сарми со помош на овој апарат престатвува вистинско задоволство. И не само тоа – на истиот начин можете да подготвите разни ролнички од пршута, шунка и кашкавал за предјадење и ордевери, па дури и палачинки!
 • При подготовка на сарми, ставете свеж лист кисела зелка, винова лоза и сл. да омекне во врела вода. Исечете ги сите набори од листот и ставете го во апаратот за виткање сарми. Потоа ставете ја смесата, повлечете ја рачката и вашата сарма е готова. Едноставно и брзо.
 • Апаратот е специјално изработен да ја олесни вашата работа, да го намали времето потребно за подготовка и да го подобри квалитетот и изгледот на готовите сарми.
 • За користење на апаратот не е потребно посебно познавање и искуство
 • Може да се користи дома, во ресторани и сл.
 • Направен е од пластика, со 3 нивоа за подесување на големина на сармите
 • Лесен за оддржување и едноставен за користењ
 • Вредност на производот е 450ден. Во оваа понуда го добивате гратис!

Понудата трае додека има залихи!

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)