Купи!

Магична табла за цртање во боја

650 MKD

Пиши-бриши светлечка табла во боја!

Оваа магична табла е навистина извонредна! Се што ќе се напише или нацрта на неа ќе светне во боја! Одлична за вашето малечко да црта, вежба задачи и слично. Направете светлечка уметност од цртежот на вашите најмили со кој ќе го задржите нивното внимание и успешно оттргнете ги од компјутерот, телефонот и телевизорот.

 • 8 различни и колоритни светлосни ефекти
 • 3 двострани маркери, 30 шаблони за учење
 • Препорачана возраст 3+ години
 • Работи на 3 АА батерии (не се вклучени во пакувањето)
 • Откако ќе заврши и ќе сака да започне со друг цртеж или задача едноставно избришете го екранот и започнете од почеток
 • Можете да ја закачите речиси насекаде благодарение на вакуумот одзади
 • Можете да ја носите насекаде, а пред се е одличен сопатник на патувања
 • Благи бои кои не штетат на очите, без штетно зрачење
 • Чувствителна на допир, едноставна за користење
 • Ултра тенка и лесна за носење
 • Погодна за цртање, пишување, оставање пораки
 • Екранот може да се избрише со крпа и да се користи повторно и повторно
 • Се што ќе напишете или нацртате ќе се осветли со помош на притискање на копчето
 • На овој начин ја намалувате употребата на хартија за цртање
 • Димензии: 25 x 19 x 2,5cm
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)