Купи!

Држач за сапун во форма на лист

Original price was: 399 MKD.Current price is: 249 MKD.

  • Едноставен, модерен дизајн, во форма на лист
  • Држачот може да послужи за сапун, жица за садови, сунѓерче итн.
  • Совршено се вклопува во вашата кујна или бања
  • На дното на држачот има отвор за исцедување на водата
  • Материјал: пластика
  • Димензии: 12 x 9cm
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: Држач за сапун во форма на лист

Овој држач за сапун во форма на лист е идеален додаток за вашата бања или кујна. Изработен од висококвалитетен материјал, овој држач е не само функционален, туку и привлечен визуелно.

Со својата иновативна форма на лист, овој држач за сапун ќе додаде елеганција и стил на вашето просторија. Неговата издржлива конструкција гарантира долготрајна употреба, а неговата компактна големина го прави идеален за секакви простории.

Овој држач за сапун не само што ќе го зачува вашиот сапун чист и сув, туку и ќе го заштити од топење и пропаѓање. Со својата специјална дизајнерска структура, овој држач овозможува добра циркулација на воздухот околу сапунот, што го задржува свеж и користлив подолго време.

Овој држач за сапун е лесен за користење и одржување. Со неговата практична форма, можете лесно да го ставите и извадите сапунот, без да се прашуваат. Дополнително, овој држач е водоотпорен и лесно се чисти, што го прави идеален за секојдневна употреба.

Со купување на овој држач за сапун во форма на лист, добивате не само функционален производ, туку и додаток кој ќе го надгради вашиот простор. Неговата елегантна и модерна појава ќе го подобри изгледот на вашата бања или кујна, додека неговата практичност ќе ви овозможи удобност и функционалност.

Земете го овој држач за сапун во форма на лист и додадете ја дополнителната вредност на вашата просторија. Не пропуштајте шансата да го уживате во чист и свеж сапун секој ден.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.