Купи!

Детско магично ќебе што свети во мрак

850 MKD

 • Плишано ќебе кое свети во темнина
 • Направено со високо квалитетни микровлакна за трајна употреба
 • Исклучително меко на допир
 • Дезен со небесни тела кои светат во темнина – ѕвезди, месечина и планети (розово ќебе) и животни кои светат во темнина (сиво ќебе)
 • Не е потребен никаков тип батерии или напојување
 • Материјал: полиестер
 • *Пред употреба ставете го ќебенцето под силна светлина за да се наполни
 • Се пере во машина, лесно се оддржува
 • Димензии: 120 x 150cm

Ќебенцето има неверојатен дезен кој го прави совршено за употреба навечер. Создава преубава атмосфера во собата на вашето дете. Едноставно се употребува, само однапред изложете го на силен извор на светлина или сончева светлина само 10-15мин. за да ја апсорбира светлината.

 • Врвен квалитет – Материјал отпорен на дамки, мек на допир дури и по многу перења. Никогаш нема да ви создаде иритација или чешање – совршено е за деца со чувствителна кожа.
 • Пријатно ќе ве стопли во зимските месеци, а пријатно е за користење и во топлите месеци
 • Израдувајте ги вашите сакани – совршен подарок за секоја пригода, за деца и возрасни
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Дополнителни информации

Боја

,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)