Купи!

Воздушен душек

850 MKD

 • Овозможува полнење за 10 секунди и тоа без пумпа
 • Едноставно отворете го, замавнете во воздухот, затворете го клипот и душекот е надуван!
 • Материјал кој не се лизга и кој не пропушта воздух ниту вода – засилен најлонски материјал
 • Повеќенаменски производ (воздушен душек, пренослива софа и душек на вода во едно)
 • Удобен и практичен
 • Лесен за носење
 • Лесен за оддржување (со вода и сапун)
 • Издржливост: до 200kg
 • Димензии: 190×55 cm
 • На краевите од вреќата има силни пластични држачи кои го задржуваат воздухот внатре од кога ќе се наполни со воздух
 • За собирање, едноставно отворете го клипот и замотајте го душекот во торбичката
 • За вистинско уживање и релаксација во парк, на плажа, на планина, во двор или на било кое друго место!
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

 

Дополнителни информации

Боја

, ,

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)