Купи!

Вентилатор со 3 глави за разладување во автомобил

Original price was: 2000 MKD.Current price is: 1250 MKD.

 • Моќен вентилатор за разладување во автомобил со 3 глави
 • Функционира како замена за клима во автомобилот, камионот или друг вид возило – ладен воздух кој брзо се шири низ возилото
 • Секоја глава може да се прилагоди независно една од друга
 • Се напојува од приклучокот за запалка во возилото
 • 2 брзини на разладување
 • Се поставува на контролната табла
 • Ротација: нагоре и надолу за 180 степени / осовината се ротира за 360 степени лево и десно
 • Лесен за монтирање и употреба
 • Тивка работа, ниска потрошувачка
 • Моќност: 12W
 • Напон: 12V
 • Должина на кабел: ~ 130cm
 • Материјал: пластика
 • Димензии: 30,2 x 9,8 x 13,5cm / една глава: 10,4cm

Нема на залиха

Опис

Опис на производот: Вентилатор со 3 глави за разладување во автомобил

Овој вентилатор со 3 глави за разладување во автомобил е идеален додаток за вашето возило, особено во летните месеци. Со своите иновативни функции и уникатен дизајн, овој вентилатор ќе ви обезбеди пријатна и свежа атмосфера додека патувате.

Особини:
1. Три глави: Овој вентилатор е опремен со три глави, што му овозможува да обезбеди рамномерно разладување во целото возило. Секоја глава може да се прилагоди според вашите потреби, што ви овозможува да го добиете најпријатниот проток на воздух.

2. Регулирање на брзината: Вентилаторот има опција за регулирање на брзината, што ви овозможува да ја прилагодите циркулацијата на воздух според вашите потреби. Од нежно разладување до посилно вентилирање, можете да го контролирате воздухот во вашето возило.

3. Поврзување со запалката: Овој вентилатор може се напојува преку запалката во вашето возило. Ова значи дека нема потреба од дополнителни батерии или комплицирани инсталации. Само поврзете го вентилаторот и веднаш ќе можете да уживате во свеж воздух.

4. Подвижен и компактен: Вентилаторот е дизајниран да биде подвижен и компактен, што значи дека можете лесно да го носите со себе и да го користите во различни делови од вашето возило. Бидејќи е компактен, не зазема многу простор и може да се чува во багажникот или во друг дел на автомобилот, кога не го користите.

Овој вентилатор со 3 глави за разладување во автомобил е неизоставен додаток за секој возач кој сака да се чувствува свежо и удобно додека патува. Неговите иновативни функции и практичен дизајн го прават идеален избор за секој автомобил. Не губете време, обезбедете си го овој вентилатор и уживајте во пријатната атмосфера.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.

Кои рекламации НЕ се прифатени? Производите кои спаѓаат во асортиманот на лична нега и хигиена НЕ подлежат на информации. Ве молиме да се консултирате со нашиот тим пред да нарачате доколку не сте сигурни. Ви благодариме на разбирањето.