Купи!

Безжичен апарат за виткање коса

Original price was: 2500 MKD.Current price is: 1950 MKD.

 • Апарат кој автоматски ја витка вашата коса и прави совршени локни без напор
 • Моќност: 40W
 • Само ставете прамен од косата во апаратот, притиснете на копчето и локната е готова
 • Направете си фризура без оштетување и мастење на косата
 • LCD display
 • Тајмер 8-18сек. за поопуштени или перфектно дефинирани кадрици
 • 150-200 степени (за секаква текстура на коса)
 • USB полнење – За околу 3 часа наполнете го апаратот и користете го наредните 40-60мин. во континуитет
 • Керамички премаз
 • Пречник на фигарото: 19 mm
 • Батерија: 5000mAh
 • Можете да направите различни видови локни
 • Можете да ги вртите кон десно или налево со едноставно притискање на копчето, во зависност од тоа како Вам повеќе ви одговара
 • Брановидна коса за неколку минути
 • Компактна големина, совршен за патувања
 • Апарат кој го користат професионалците – станете најдобриот фризер за самите себе!
 • Стилизирајте ја вашата коса за час!
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: Безжичен апарат за виткање коса

Овој безжичен апарат за виткање коса е иновативен и практичен алатка која ќе ви овозможи да креирате прекрасни и стилски фризури без никакви напори. Со неговата безжична функционалност, можете да се движите слободно и да креирате свој стил каде и да сте.

Овој апарат е опремен со неколку специфични карактеристики кои го прават идеален за секојдневна употреба. Прво, има интегрирана батерија која овозможува безжично користење до 60 минути, што ви дава доволно време за креирање на совршени фризури. Второ, има интелигентен термостат кој контролира температурата и го штити вашата коса од оштетување. Трето, апаратот има различни режими на работа, што ви овозможува да го прилагодите најподобро на вашите потреби и тип на коса.

Овој безжичен апарат за виткање коса ви нуди многу предности. Прво, ви овозможува слобода на движење и користење без ограничувања на кабелот. Второ, со неговата интелигентна технологија, го штити вашата коса од оштетување и ги намалува ризиците од прегревање. Трето, со различните режими на работа, можете да го прилагодите апаратот на вашите потреби и да креирате различни стилови на фризури.

Овој безжичен апарат за виткање коса е вистинска вредност за нашите купувачи. Со неговата иновативна технологија и практични функции, ќе можете да креирате прекрасни фризури без грижа и напори. Додека го користите, ќе се чувствувате слободни и сигурни, знаејќи дека го штитите вашата коса од оштетување. Овој апарат е идеален за секоја жена која сака да изгледа стилски и модерно, без да губи време и енергија.

Купете го нашиот безжичен апарат за виткање коса и дозволете си да се почувствувате прекрасно и самодоверено секој ден.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.