Купи!

АКЦИЈА: Мини сецко + спирално сечило = 750ден!

750 ден

Во понудата добивате 1 Мини сецко за подготовка на храна и 1 Спирално сечило за зеленчук.

Мини сецко за подготовка на храна

 • Сецко за храна со интересен дизајн – популарниот анимиран филм Minions – направете ја подготовката забавна, дури и за вашите деца! Создадете навики за здрава исхрана и кај најмладите генерации.
 • Со завртување на рачката добивате исечкан зеленчук, овошје за салата, раситнување на храна за деца, подготовка на сос, фил за торта, месо и сл.
 • Остри ножеви од нерѓосувачки челик за брзо и ефикасно сечкање и дробење
 • Брзо, едноставно и безбедно
 • Лесен за чистење

Спирално сечило за зеленчук

 • Го намалува времето за подготовка на храна
 • Децата ќе ги засакаат разновидната форма и текстура на зеленчукот и овошјето
 • Совршен начин за полесна подготовка на здрав оброк со шарени зеленчукови спирали
 • Забавувајте ги Вашите пребирливи деца и семејство, направете позабавен начин за јадење на вкусна салата и многу здрав зеленчук и заштедете време од рендање и сечкање
 • Идеален за создавање на уникатни украси за декорација на храна и ордевери
 • Едноставно вметнете го зеленчукот и со едно вртење на сечилото претворете го во спирално исечени ленти
 • Не се потребни батерии или електрична енергија, спиралниот нож е компактен, лесен за складирање и пренослив
 • Изработен од нерѓосувачки челик и високо квалитетна пластика, овозможува лесно оддржување
 • Уживајте во оброците!
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)