Купи!

Адаптер за бормашина со реденик за шрафови

Original price was: 1450 MKD.Current price is: 950 MKD.

 • Овозможува прецизно автоматско шрафење при максимална брзина на работа
 • Одговара за сите стандардни бормашини (41-46mm)
 • Ергономски дизајн за удобна работа, лесна употреба и добри перформанси
 • Погоден за работа со дрво, гипс картон, преграден sид, дрвена плоча, таван и сл.
 • Со адаптерот оди и пластичен реденик со 50 завртки, кој може да се надополнува
 • Материјал: алуминиумски јаглероден челик + ABS пластика, цврст и издржлив
 • Прилагодлива должина и длабочина на завртката
 • Димензии на адаптер: 240 x 68 x 25mm
 • Должина на шрафови: 2,5cm
 • Глава на шрафови: 8mm
 • Димензии на бит: 145 х 7mm
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Адаптерот за бормашина со реденик за шрафови е иновативен алат кој ќе го подобри вашето работење со бормашината и ќе ви олесни работата со шрафовите. Овој адаптер е незаменлив додаток за секој домаќин и професионален работник, кој сака да ја зголеми ефикасноста и да го забрза своето работење.

Основната функција на адаптерот е да ја претвори вашата обична бормашина во моќен алат за шрафење. Со помош на реденикот за шрафови, можете лесно и брзо да ги вметнете и извадите шрафовите без многу напор. Ова значи дека нема повеќе губење на време и нерви додека се обидувате да ги затегнете или отпуштите шрафовите.

Овој адаптер е изработен од висококвалитетни материјали, што обезбедува издржливост и долготрајност. Има компактен и ергономски дизајн, што го прави лесен за користење и носење. Со својот универзален бит приклучок, овој адаптер може да се користи со сите стандардни бормашини, што го прави универзален алат за секоја работилница.

Со купување на овој адаптер за бормашина со реденик за шрафови, добивате вредност и практичност. Вашиот работен процес ќе биде подобрен и забрзан, а вие ќе имате повеќе време за други задачи. Овој алат е идеален за домаќините кои сакаат да ги средат своите проекти и за професионалните работници кои работат во различни индустрии.

Не губете време, нарачајте го адаптерот за бормашина со реденик за шрафови и искусете го неговиот потенцијал и предности. Уживајте во леснотијата на работење со шрафовите!

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.