Купи!

Аголна полица за бања

Original price was: 1600 MKD.Current price is: 900 MKD.

 • Практична полица наменета за монтажа во аголот на вашата бања
 • Едноставно се монтира, многу е корисна
 • На неа можете да ставите секаков вид козметика и се што се наоѓа во бањата
 • Се прилагодува по висина, така што можете да ја наместите како вам ви одговара
 • На двата краеви има лепливи делови, едниот се лепи за таван, а другиот за кадата
 • Практична полица која секој треба да ја има
 • 4 полици 20x20cm
 • Боја: бела
 • Алуминиумска цевка
 • Димензии: 33,5 x 21,5 x 100-260cm
 • Носивост: 16kg
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Опис на производот: Аголна полица за бања

Оваа аголна полица за бања е идеална додаток за вашата бања. Изработена од висококвалитетен материјал, оваа полица е долготрајна и издржлива. Со својот модерен и елегантен дизајн, таа ќе го надгради изгледот на вашата бања и ќе ја претвори во простор за уживање и релаксација.

Оваа аголна полица е практична и функционална. Со своите многу нивоа и простор за складирање, она овозможува да ги организирате вашите бањски производи, козметика и други потребни предмети на едно место. Така, ќе имате сè што ви треба на рака, без да треба да губите време во бањата.

Оваа аголна полица е лесна за монтажа и може да се прилагоди на секој агол во вашата бања. Со својата компактна големина, онаа не зазема многу простор и е идеална за мали бањи или бањи со ограничен простор. Додека ја користите, ќе забележите дека полицата е стабилна и сигурна, што ви овозможува да ја користите без грижа.

Оваа аголна полица за бања ви нуди многу предности. Прво, таа ви овозможува да ги држите вашите бањски производи и козметика организирани и наредени, што ви помага да ги најдете брзо и лесно. Второ, онаа ви овозможува да го искористите просторот во вашата бања на најефикасен начин, без да го претоварите со непотребни предмети. И на крај, оваа аголна полица ќе го надгради изгледот на вашата бања и ќе ја претвори во простор за уживање и релаксација.

Земете ја вашата аголна полица за бања денес и уживајте во организираноста и убавината на вашата бања.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.