Купи!

Автоматски дозер за течен сапун YF-001

Original price was: 850 MKD.Current price is: 399 MKD.

 • Сензор за автоматско дозирање
 • Прави пена и секој пат ќе ја дозира потребната количина
 • Ставете течност, наполнете ја батеријата и подготвен е за употреба
 • Капацитет на резервоарот за сапун: 260ml
 • Работи на 3 x AAA батерии или може да се полни преку USB кабел
 • Работи без допир, безконтактно
 • Проѕирниот сад ви овозможува да видите колку течност ви преостанува
 • За сите видови течни сапуни (течноста се разредува со вода во сооднос 1:4~6)
 • Можете да го користите во домот или на работното место
Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Опис

Автоматскиот дозер за течен сапун YF-001 е иновативен производ кој ќе го претвори вашето искуство со миење раце во удобно и хигиенично искуство. Овој дозер е дизајниран со цел да ви обезбеди лесно и прецизно дозирање на течниот сапун, што го прави идеален за употреба во домови, канцеларии, хотели, ресторани и други јавни простории.

Со својата автоматска функција, дозерот YF-001 го олеснува процесот на миење раце. Само со поместување на рацата пред дозерот, течниот сапун автоматски се дозира, што значи дека нема потреба да го допирате дозерот и да се борите со непотребно просипање на сапунот. Оваа иновативна функција не само што ќе ви овозможи да ги задржите рацете чисти и хигиенични, туку и ќе спречи ширење на бактерии и вируси.

Дозерот YF-001 е изработен од висококвалитетни материјали, што го прави издржлив и трајен. Неговиот модерен и елегантен дизајн ќе се вклопи перфектно во секој простор и ќе му додаде допир на стил. Достапен е во различни бои, што ви овозможува да го изберете оној што најдобро одговара на вашите потреби и преференции.

Овој автоматски дозер за течен сапун не само што е практичен и хигиеничен, туку и ви нуди и многу предности. Прво, со неговата автоматска функција, ќе заштедите на сапунот, бидејќи се дозира само количината што ви е потребна. Второ, неговата лесна и брза инсталација го прави идеален за секојдневна употреба. И на крај, со неговата висока капацитет на сапун, нема да се забринувате за честото пополнување.

Автоматскиот дозер за течен сапун YF-001 е неизоставен дел од вашата хигиена и ќе ви обезбеди удобно, хигиенично и стилско искуство со миење раце. Нарачајте го денес и уживајте во чистотата и комфорот кој ви го нуди овој извонреден производ.

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба MEX и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-3 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Курирот пратката ја доставува на адресата за испорака во период од 9:00 до 17:00 часот.

Пред да се изврши доставата, вообичаена пракса е курирот да Ве побара на телефонскиот број кој сте сте го впишале при креирање на нарачката со цел да го потврдите терминот за достава.

Ве молиме во тој период да обезбедите лице на соодветната адреса за прием на пратката.

Напоменуваме дека курирот не е во можност да чека за да изврши испорака, затоа Ве молиме да бидете достапни на телефонскиот број, како и договореното место за испорака.

Доколку курирот не Ве најде на дадената адреса, должен е повторно да Ве побара.

Доколку после неколку обиди за достава не Ве најде на договорената адреса, пратката ќе ни ја врати нам.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не ги преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Производите се секогаш безбедно спакувани, така што при транспортот немаат можност да бидат оштететни.

Нарачателот е должен веднаш по приемот на пратката детално да ја провери и да воочи дали има некакви видливи фабрички неисправности или оштетувања.

Гаранцијата за замена или рефундација е 30 дена од приемот на пратката.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)

Често поставувани прашања

Дали постои физичка продавница или работите само со достава?
-Delux Haus во моментов работи само како online продавница. Вршиме испорака до адреса низ цела Македонија.

Дали може лично да го подигнам производот?
-Во моментов не нудиме опции за лично преземање на производите. Вршиме испорака исклучиво.

Како ќе знам дека успешно сум нарачал/а?
-Во моментот кога ќе ја завршите процедурата за купување на производот ќе пристигне автоматска потврда од нашиот систем дека нарачката е успешно направена. Доколку не сте сигурни дали успешно сте ја комплетирале нарачката, или не сте сигурни дали сте оставиле точни податоци, можете да нè контактирате во секое време на социјалните мрежи Facebook или Instagram.