Попуст!

Wonderful Honey – Природен афродизијак

1850 ден 999 ден

Природен извор на енергија и зајакнување на машката виталност. Станува збор за чист мед, поткрепен со мешавина од неколку билки, вклучувајќи азиски женшен и трибулус терестрис.

Добивате 1 кутија со 12 ќесички мед.

Во денешно време, повеќето од нас страдаат од преголем напор и стресен начин на живот, кој вклучува многу физички и емоционални конфликти. Употребата на хемиски стимуланси има добро познати штетни несакани ефекти и само привремено ги маскираат симптомите, а не ги лекуваат. Билките се чудо на природата кои имаат неверојатно лековити резултати со враќање на телото во хомеостаза.

Што можете да очекувате од употребата на производот?
– Ја зголемува сексуалната желба, нагон и страста
– Ја зголемува сексуалната возбуда
– Посилни оргазми
– Способност за нова желба за односи по оргазам
– Зголемена самодоверба во кревет

Ефекти и придобивки врз мажите:
– Силна ерекција
– Зголемен број на сперматозоиди
– Лечи предвремена ејакулација и ја одложува истата
– Зголемена моќ и енергија
– Продолжено време на ерекција
– Го зголемува бројот на сексуални односи

Како се користи?
Кутијата содржи 12 ќесички мед (15g). Можете да уживате во една дневно после јадење, на пример по вечерата. Изедете ја содржината на ќесичката и потоа испијте 1-2 чаши вода.
Може да потрае од 25 до 40 минути за да се почувствува ефектот; тајмингот варира поради циркулацијата на крвта кај поединецот. Ефектите можат да траат до 48 часа.

Резултати:
Неверојатно изненадување за вас и вашата сакана партнерка што ќе го смени вашиот сексуален живот засекогаш. 100% природен производ!

Состојки:
Цветен мед, полен, цимет, матичен млеч, панакс женшен, трибулус терестрис, прав од рогач, корен од ферула (копар).

Внимание!
Производот не предизвикува никакви несакани ефекти и е безбеден за мажи од сите возрасти, но сепак не се препорачува да го користат луѓе со бубрежна слабост, срцеви заболувања, хронична хипертензија, исхемија и деца под 18 години.

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

  1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
  2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)