Попуст!

Magic Mesh – Магнетна завеса против комарци

890 ден 450 ден

Завеса-мрежа со магнетно закопчување со која во вашиот дом ќе влегува исклучиво свеж воздух.

 • Крај на досадните инсекти! Мрежата ги спречува да влезат благодарение на магнетните брави долж завесата. Доколку рацете ви се зафатени, завесата со нејзиното магнетно закопчување ќе се затвори автоматски после вас.
 • Заштедете пари и заштитете се од комарците. По крајот на сезоната, лесно ја преклопувате или складирате се до наредната.
 • Погодна за единечни врати, лизгачки врати – за речиси сите типови на врати!
 • Совршена за домашни миленици – повеќе не треба да станувате и да отворате и затворате по миленичето секој пат
 • Најдобро средство против комарци и секаков вид други инсекти!
 • Димензии: 208 x 96cm
 • Број на магнетни брави: 18
 • Нитни за инсталирање
Избриши
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
071/325-666

Additional information

Боја

,

Оценки

Сеуште нема коментари.

Бидете први да коментирате за “Magic Mesh – Магнетна завеса против комарци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 071 325 666 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 071 325 666 од 09:00-22:00 секој ден