Попуст!

Безжични Bluetooth слушалки STN-13

(1 коментар)

1890 ден 850 ден

 • Поврзување – безжично со Bluetooth, и жичано со аудио кабел
 • Вграден микрофон, за разговори со слободни раце
 • Батерија од 250mAh со траење до 6 часа континуирано слушање
 • Школки кои се превиткуваат
 • Контроли за гласност и избор на песна
 • Фрекфенции – од 20 Hz до 20000 Hz
 • Отпор – 32 Ohm
 • Осетливост и  гласност – 115±3dB
 • Должина на кабелот – 1,2 m
 • Конектор – 3,5 mm stereo jack
 • V3.0 Bluetooth дистанца до 10m

Безжични Bluetooth слушалки, со одличен звук. Ергономични, удобни и флексибилни, со подесување за да одговараат на секоја големина. На школките имаат мека мемориска пена, обложена со кожен материјал, кои овозможуваат удобно долго носење.
On Frame копчињата, овозможуваат брзо и лесно поврзување со Bluetooth уреди, и контролирање на плејлиста, пауза и гласност.
Имаат вградена батерија, која трае до 6 часа континуирано користење.
Имаат 40 mm филтрирани драјвери, со варијабилна респонсија, погодна за секаков вид музика и медија. Микрофон за прифаќање разговори, со исклучителна чистина и квалитет на пренос.
Школките се превиткуваат за полесно складирање.
Во пакувањето има аудио кабел со 3.5 mm џек, и USB кабел за полнење.

Количина:
Достава:
150ден (1-3 раб. дена)
Плаќање:
При достава
Или јавете се на
071/325-666

1 review for Безжични Bluetooth слушалки STN-13

 1. Nehat

  Slusalkite se top ova go kazuvam od licno iskustvo zatoa sakam da gi zemam

Додај коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Плаќање и достава

Доставата чини 150 денари и е фиксна без разлика колку производи нарачате количински.

Плаќањето се врши при испорака, плаќате кога ке ја примите пратката. Доставата ја врши курирската служба Тотал Логистик и во 90% од случаите, производот е доставен во рок од 1-2 работни дена. Ве молиме да оставите валиден телефонски број и да бидете достапни на тој број за да ја примите пратката.

Клиентите кои нарачуваат пратки но не преземаат, ќе бидат ставени на црна листа на корисници.

Гаранции

Доколку поради било која причина не сте задоволни од производот, можете да го вратите за замена со друг или 100% рефундација на средствата.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Рефундации

Процесот на рефундација е:
1. Јавете се на 071 325 666 и кажете дека барате рефундација. Можете и преку нашата Facebook фан страна кликајки на следниот линк: Facebook Порака
2. За побрзо спроведување, ве молиме да го имате при рака бројот на нарачката или телефонскиот број на кој е направена нарачката.
3. Рефундацијата ке биде процесуирана истиот ден, вашите средства ќе бидат спремени и предадени на курирската служба.
3. Во наредните 1-2 работни дена, ќе ви биде доставено плико со средствата а вие ќе го вратите производот на курирот.

НАПОМЕНА: производот мора да биде во оргиналното пакување. За видно користени, перени или оштетени производи, Де Лукс Хаус го задржува правото да не изврши рефундација.

Како да нарачате

 1. Преку нашиот веб сајт: Изберете големина (доколку има варијација во големините) и кликнете го копчето „Нарачај„. Потоа исполнете ги сите детали за достава и повторно кликнете „Нарачај„. Ке добиете потврда на дека вашата нарачка е спроведена веднаш.
 2. Преку нашата Facebook фан страна: Кликнете го овој линк за да отворите Facebook messenger директно на нашата страна: Facebook Порака. Во пораката испратете ни ја вашата адреса за достава, телефон, кој производ и големина (доколку има таква опција)
 3. Преку телефон: Јавете се на 071 325 666 од 09:00-22:00 секој ден